Показ фільмів і соціальної реклами. Ярмарок еко-продукції

Outdoor-Cinema

Одну з найголовніших подій нашого еко-фестивалю - показ документальних фільмів та найактуальнішої реклами на "зелену" тематику, ми плануємо провести у одній з паркових зон нашого міста. Показ таких фільмів не лише дає можливість побачити, що проблема існує, але і знайти шляхи її вирішення, ознайомитись із світовим досвідом захисників довкілля і змотивувати людей до рішучих дій. Ми віримо, що перегляд фільмів буде не лише розвагою, але крім того стане ще одним поштовхом до розвитку потужного руху за навколишнє середовище.

Під час кіно-вечору також працюватиме ярмарок еко-продукції, міні-кафе почастує бажаючих зеленими напоями та їжею з органічних продуктів.

 

Запрошуємо до активної співпраці підприємців екологічного спрямування, активістів та просто всіх бажаючих долучитися до цієї події!

Дата проведення: 18 квітня

Координатор події:

Віктор (тел.: 0977771315, e-mail: v.petrov@sii.org.ua)

 

Декілька цікавих відео:

ARVE Error: Error retrieving video information from the URL http://vimeo.com/api/oembed.json?url=http%3A//vimeo.com/35393749 using wp_remote_get(). If opening that URL in your web browser returns anything else than an error page, the problem may be related to your web server and might be something your host administrator can solve.
Details: Failed to connect to vimeo.com port 80: Connection timed out

ARVE Error: Error retrieving video information from the URL http://vimeo.com/api/oembed.json?url=http%3A//vimeo.com/52728056 using wp_remote_get(). If opening that URL in your web browser returns anything else than an error page, the problem may be related to your web server and might be something your host administrator can solve.
Details: Failed to connect to vimeo.com port 80: Connection timed out


Партнери

Ми в соціальних мережах: